Devil’s Third tylko na Nintendo Wii U – mamy pierwszy gameplay!

Konferencja Nintendo Direct udowodniła światu, iż japoński gigant ma jeszcze co nieco do zaoferowania zachodnim graczom. Poznajcie ekskluzywną grę na tę platformę – Devil’s Third.

Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.
Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.

Wczorajsza konferencja Nintendo Direct wprowadziła kilka nowych gier do obiegu. Wii U jest jak najbardziej na czasie, a samo Nintendo nie planuje odsunięcia się od swoich klientów, mimo iż konsola sprzedaje się stosunkowo słabo. Na prezentacji pokazano ekskluzywny tytuł autorstwa Valhalla Games Studios. Dyrektorem projektu jest Tomonobu Itadaki, który zaprezentował światu grę o nazwie Devil’s Third.

Tytuł nie jest nowością, ponieważ już w 2010 roku został zapowiedziany, ale po problemach finansowych i zamknięciu THQ słuch o nim zaginął. Produkcja miała bazować na silniku graficznym z gry Darksiders 2 i łączyć ze sobą strzelanie oraz walkę wręcz. Co ciekawe, pierwotnie planowano premierę na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 

Jeżeli chodzi o projektanta gry, Tomonobu Itadakę, to pracował on wcześniej nad takimi grami jak Ninja Gaiden oraz Dead or Alive. Konkretna data premiery Devil’s Third nie została jeszcze opublikowana, wiadomo jednak, że gra wydaje się być w zaawansowanej fazie produkcji. Właściciele Wii U mogą rzucić okiem na pierwszy zwiastun.

Written By
More from Patryk

Zestawienie ocen Middle-earth: Shadow of Mordor

W sieci pojawiły się pierwsze oceny gry Middle-earth: Shadow of Mordor. Wygląda...
Read More