Devil’s Third pokazuje pazur na nowych materiałach wideo

W sieci udostępniono materiały wideo z rozgrywki w Devil’s Third. Ekskluzywna gra akcji na Nintendo Wii U prezentuje się całkiem przekonująco.

Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.
Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.

Nintendo w tym roku zaprezentowało kilka bardzo ciekawych gier, z których największym zaskoczeniem była zapowiedź Devil’s Third. Tytuł otrzymał drugie życie, po tym jak upadła firma THQ. Gra trafi tylko na konsolę Wii U.

Devil’s Third walnie przyczyniło się do tego, że wiele osób rozważa właśnie zakup konsoli Nintendo. Tytuł jest trzecioosobową grą akcji, w której największą zaletą mają być walki wręcz oraz przy użyciu broni białej. Za grę odpowiadają twórcy takich marek jak Dead or Alive, oraz Ninja Gaiden. Tytuł nie jest nowością, ponieważ już w 2010 roku został zapowiedziany, ale po problemach finansowych i zamknięciu THQ słuch o nim zaginął. Produkcja miała bazować na silniku graficznym z gry Darksiders 2 i łączyć ze sobą strzelanie oraz walkę wręcz. Co ciekawe, pierwotnie planowano premierę na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę. Schemat gry jest dość prosty, jest tutaj sporo akcji, walki oraz przemocy. Czy będzie to tytuł, który pchnie sprzedaż Wii U do przodu?

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – porównanie na obu generacjach

Studio Konami zamieściło w sieci ciekawy materiał wideo. Film jest krótkim porównaniem...
Read More