Dev diary od twórców Battlefield Hardline

W sieci pojawił się dziennik developera twórców gry Battlefield Hardline. Visceral Games. Policyjny spin-off niezwykle popularnej serii strzelanin FPS zapowiada się interesująco.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Visceral Games pracuje nad grą Battlefield Hardline już od dłuższego czasu, toteż przyszedł czas na podzielenie się konkretną porcją opinii twórców w dzienniku developera. Gracze mogą rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki, wsłuchać się w opinię producentów oraz podziwiać efektowną grafikę i niezwykłą filmowość tej gry.

Battlefield Hardline to kolejna wysokobudżetowa gra, za którą odpowiada studio Visceral Games. Wcześniej udostępniali świetne gry z serii Dead Space, toteż mają doświadczenie z wysokobudżetowymi, udanymi produkcjami. Opublikowany materiał wideo pozwala graczom rzucić okiem na kilka nowych ujęć z rozgrywki, która zapowiada się niezwykle klimatycznie. Starcia policjantów z przestępcami to coś świeżego na rynku, dlatego też warto się zainteresować.

W oczy rzuca się przede wszystkim oprawa graficzna, ale również system rozgrywki. Visceral Games przygotowało się kompleksowo do prac nad rozgrywką, na filmiku możecie zobaczyć konsultacje z zawodowymi graczami w Battlefield, którzy dzielą się swoimi opiniami na temat Battlefield Hardline. Każdy z nich dorzuca coś od siebie, twórcy więc mogą uwzględnić to podczas dopieszczania gry.

Battlefield Hardline pojawi się na rynku już 19 marca 2015 roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/battlefield-hardline-developer-diary.html]

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny The Last of Us: Remastered na PlayStation 4!

The Last of Us: Remastered jest dostępne na PlayStation 4 jako odświeżona...
Read More