Deus Ex: Rozłam Ludzkości w 30 klatkach na sekundę na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat rozdzielczości i ilości klatek na sekundę w grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gracze nie powinni mieć powodów do kłótni tym razem.

Deus Ex: Mankind Divided (Rozłam Ludzkości) to jedna z najładniejszych gier wideo, które aktualnie są przygotowywane przez Eidos Montreal. Gra zdecydowanie imponuje jakością oprawy graficznej i klimatem cyberpunk. Tytuł ma działać w 30 klatkach na sekundę na obu konsolach, a więc nowy Deus Ex połączy grających na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Na temat jakości oprawy graficznej zdecydował się wypowiedzieć jeden z twórców gry, niejaki Jean Francosi Dugas, główny reżyser nadchodzącego Deus Ex: Mankind Divided (Rozłam Ludzkości) potwierdził na serwisie Twitter, że nadchodzące przychody Adama Jensena będą działy się właśnie w jakości trzydziestu klatek na sekundę na konsolach Sony i Microsoftu. Oczywiście w przypadku komputerów osobistych sytuacja będzie wyglądała zupełnie inaczej, możliwe że zostanie zastosowane sztywne 30 FPSów, bądź też Eidos Montreal zechcą podbić jakość animacji.

Akcja gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz tak zwanej ‘awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie rzeczone ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. Nie zmienione zostaną jednak zasady rozgrywki, mianowicie gra nadal będzie koncentrowała się na skradaniu oraz przemyślanej rozgrywce.

Premiera najnowszej odsłony serii nastąpi już 23 lutego na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=uvSs5b6y-YM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order – gra w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę

Wolfenstein: The New Order to kolejna część legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra...
Read More