Deus Ex: Rozłam Ludzkości – Square Enix zmienia datę premiery gry

W sieci pojawiły się informacje odnośnie daty premiery gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Tytuł nie pojawi się w zapowiadanym okresie, a kilka miesięcy później.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pierwotnie miało pojawić się na rynku 23 lutego na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Dziś firma Square Enix, oficjalny wydawca gry, poinformowała o przesunięciu okresu debiutu na 23 sierpnia 2016 roku. Jest to zatem kolejna gra, która została opóźniona o kilka miesięcy.

Studio Eidos poinformowało, że poprzedni Deus Ex: Bunt Ludzkości osiągnął ogromny sukces wśród graczy, który zdecydowanie wyśrubował oczekiwania samych fanów. Autorzy gry nie chcą, i nie powinni, wydać niekompletnej produkcji, więc postanowili opóźnić premierę i następnie dopracować każdy element gry.

Akcja gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz tak zwanej ‘awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie rzeczone ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. Nie zmienione zostaną jednak zasady rozgrywki, mianowicie gra nadal będzie koncentrowała się na skradaniu oraz przemyślanej rozgrywce.

Wygląda więc na to, że wielce oczekiwany Deus Ex: Rozłam Ludzkości pojawi się dopiero za kilka miesięcy, z końcem sierpnia i wakacji 2016 roku. Warto czekać, szczególnie że gameplay gry wygląda niesamowicie i może to być jedna z najważniejszych gier akcji przyszłego roku.

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Otworzyliśmy grupę dyskusyjną serwisu ProjektKonsola.pl na Facebooku

Redakcja ProjektKonsola.pl wprowadza pierwszy pomysł roku 2015 w życie. Zdecydowaliśmy się odpalić...
Read More