Deus Ex: Mankind Divided – screeny z gry na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci pojawiły się screeny z gry Deus Ex: Mankind Divided. Wygląda na to, że Square Enix przygotowało dla nas Deus Exa na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Deus Ex to jedna z najciekawszych marek science fiction w grach wideo.
Deus Ex to jedna z najciekawszych marek science fiction w grach wideo.

Deus Ex: Mankind Divided to najnowsza gra Square Enix, której galeria screenów pojawiła się niespodziewanie w sieci. Informacje o nowej odsłonie gry Deus Ex pochodzą od redakcji Game Informera, która zapowiedziała obszerny tekst na temat tego projektu w nadchodzącym numerze magazynu.

Głównym bohaterem gry ma być niejaki Adam Jensen, którego gracze powinni znać doskonale z poprzedniej odsłony serii – Deus Ex: Human Revolution. Uwikłany zostanie on w odwieczny konflikt pomiędzy zwykłymi ludźmi, a osobami dysponującymi zaawansowanymi modyfikacjami cybernetycznymi. Taki przebieg scenariusza można przynajmniej odczytać z podtytułu gry – Mankind Divided.

deus ex mankind

Oczywiście nowa odsłona cyklu ponownie pozwoli graczom na swobodne wybieranie drogi do celu, wybór pomiędzy skradaniem się, a otwartą walką. Square Enix zapowiada, że sztuczna inteligencja przeciwników ma być o wiele bardziej rozbudowana. Oponenci tym razem nie dadzą się tak łatwo likwidować, jak w poprzedniej odsłonie

Deus Ex: Mankind Divided to gra przygotowywana z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One. Square Enix opracowuje więc wysokiej jakości oprawę graficzną, której przedsmak gracze mogą zobaczyć na opublikowanych screenach.

Na dzień dzisiejszy nie ujawniono daty premiery gry Deus Ex: Mankind Divided. Należy spodziewać się prezentacji tej produkcji na targach elektronicznej rozrywki E3 2015.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/04/07/may-cover-revealed-deus-ex-mankind-divided-568435.aspx]

Written By
More from Patryk

Project CARS prezentuje kwalifikacje i wizytę pit-stopie

Premiera gry Project CARS została przesunięta, ale twórcy mają coś na osłodę...
Read More