Deus Ex: Human Revolution Fan Film opublikowany w sieci!

W sieci został opublikowany amatorska adaptacja gry Deus Ex: Human Revolution. Jest to kilkunastominutowa opowieść z elementami akcji – dla fanów marki pozycja bezcenna.

deus-ex-human-revolution-movie-photo

 

W sieci opublikowano amatorską adaptację filmową gry Deus Ex: Human Revolution. Na oficjalnym kanale redakcji Machinima możemy wgłębić się w historię, w której główną rolę odgrywa znany z gry Adam Jensen. W tle pojawiają się również przedstawicielki płci pięknej, którym to życiu zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy fani uniwersum powinni być ukontentowani, ponieważ sam trailer wyraźnie pokazuje, że amatorzy nie pokpili sprawy i godnie podeszli do produkcji adaptacji gry Eidos Montreal. Aranżacja i stroje zasługują na słowa uznania. Również miejsce akcji i szczątkowe efekty specjalne to nie jest kompletna amatorka – ludzie odpowiadający za ten krótki film najwyraźniej znają się na rzeczy, ponieważ trudno tutaj znaleźć większe wpadki tak operatora kamery, czy też samych aktorów. Film powinniście obejrzeć w najwyższej rozdzielczości, bo tylko wtedy robi on na widzu wrażenie. Dla mnie ten obraz jest kolejnym dowodem na to, że społeczność graczy jest zdolna do ambitnych projektów.

Jeżeli jesteście zainteresowani grą Deus Ex: Human Revolution, to jej recenzję możecie przeczytać w tym miejscu. Akcja gry rozpoczyna się w roku 2077 w mieście Detroit. Gracze wcielają się w niejakiego Adama Jensena, przeciętnego agenta ochrony firmy Sarif Industries, która zajmuje się badaniami nad biomechaniką. Pewnego dnia życie Adama się zmienia, ponieważ do budynku firmy wpadają służby specjalne i robią istną rzeźnię. Nasz protagonista nieźle obrywa, zapada w śpiączkę, a po przebudzeniu dowiaduje się, że jego życie uratowały wszczepy. Twórcy gry zmiksowali w bardzo ciekawy sposób elementy gry akcji, rozwój bohatera i etapy skradankowe. Po obejrzeniu poniższego filmiku wielu z was powinno wypróbować Bunt Ludzkości, naprawdę warto!

Written By
More from Patryk

Activision potwierdza tryb ”Zombie” w Call of Duty: Black Ops 3

Firma Activision potwierdza udział trybu zombie w grze Call of Duty: Black...
Read More