Deus Ex Human Revolution – amatorska ekranizacja gry otrzymała datę premiery

Deus Ex Human Revolution to gra studia Eidos Montreal wydana na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste. Grupka zapaleńców postanowiła nakręcić pełnometrażowy film na jej podstawie.

deus-ex-human-revolution-movie-photo

Pierwsze informacje i fantastyczny zwiastun adaptacji Deus Ex Human Revolution zobaczyliśmy już w zeszłym roku. Za projekt odpowiada amatorska ekipa złożona z kilkunastu osób, które z zapałem pracują nad pełnometrażowym obrazem gry. Serwis publikujący materiały wideo, Machinima, podzielił się ze światem nowym trailerem adaptacji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kiedy pełna wersja filmu zostanie opublikowany w sieci. Tak, w sieci, ponieważ obraz trafi własnie na kanał Machinimy już 25 marca tego roku. Wszyscy fani uniwersum powinni być ukontentowani, ponieważ sam trailer wyraźnie pokazuje, że amatorzy nie pokpili sprawy i godnie podeszli do produkcji adaptacji gry Eidos Montreal. Rzućcie okiem na efekciarski trailer.

Akcja gry rozpoczyna się w roku 2077 w mieście Detroit. Gracze wcielają się w niejakiego Adama Jensena, przeciętnego agenta ochrony firmy Sarif Industries, która zajmuje się badaniami nad biomechaniką. Pewnego dnia życie Adama się zmienia, ponieważ do budynku firmy wpadają służby specjalne i robią istną rzeźnię. Nasz protagonista nieźle obrywa, zapada w śpiączkę, a po przebudzeniu dowiaduje się, że jego życie uratowały nano wszczepy. Twórcy gry zmiksowali w bardzo ciekawy sposób elementy gry akcji, rozwój bohatera i etapy skradankowe. Deus Ex Human Revolution to również świetna oprawa graficzna i absolutnie charakterystyczny świat rodem z filmów science fiction. 

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chwali się statystykami bety Battlefield Hardline

Organizatorzy beta testów gry Battlefield Hardline zdecydowali się na małe podsumowanie. EA...
Read More