Deus Ex Bunt Ludzkości

Zapowiedzi gier na konsole XBOX360, PS3, wii deus-ex-xbox-360-gameplay-screeny-video
Zapowiedzi gier na konsole XBOX360, PS3, wii deus-ex-bunt-ludzkosci

Rok 2027. Świat opanowany jest przez globalne korporacje wprowadzające właśnie rewolucyjne urządzenia biomechaniczne dające ludziom nowe umiejętności.

DEUS EX: Bunt Ludzkości to sequel gry z 2000 roku, która podbiła serca graczy swoją oryginalnością – była ona wyjątkowa nie tylko pod względem technologicznym – niezwykła była w niej przede wszystkim fabuła. Bunt Ludzkości zapowiada się równie ciekawie! Poraża klimatyczną grafiką i zapowiada niezwykle ciekawą historię. Na początek grafika, bo najwięcej na chwilę obecną możemy o niej napisać – premiera gry nie jest jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Nie będę się tu rozpisywał – zobaczcie sami!

   
 

Jak widzicie gra jest mocno osadzona w klimacie Cyberpunka. W skrócie? Przyszłość, chaos, bunt, nowoczesne technologie i ich zastosowanie w połączeniu z ludzkim organizmem. Natomiast jeśli chodzi o fabułę? Właśnie obejrzałem materiał/wywiad o początku historii gry na gamespot.com. W eksluzywnym wywiadzie z dyrektorem artystycznym (który jest nota bene łudząco podobny do bohatera gry) redakcja odkrywa pierwsze kroki bohatera w tym ultra nowoczesnym swiecie. Przyznam się od razu, że nie czytałem całości – nie chcę psuć sobie przyjemnośći. Wystarczyło mi kilka szczegółów – smaczków.

Jest rok 2027. Świat opanowany jest przez globalne korporacje wprowadzające właśnie rewolucyjne urządzenia biomechaniczne dające ludziom nowe możliwości, nowe umiejętności. Tego typu rozwiązania i wynalazki zawsze budzą sporo wątpliwości. Obkupione są ludzkim cierpieniem, często życiem – wymagają przecież eksperymentowania z żywym ludzkim organizmem. Najczęściej ich głównym zamierzeniem jest zdobycie władzy. Technologie rozwijane w tak niemoralny sposób muszą budzić niepokój jeśli chodzi o ich zastosowanie, pojawiają się pierwsze pytania, pierwsze prostesty. Po jakimś czasie rodzi się bunt, który szybko przeobraża sięw rewolucję! W tej wyzbytej etyki, pełnej niepewności, mroku i przemocy rzeczywistości znajduje się nasz bohater Adam Jensen. Wrzucony mimo woli w wir dynamicznych wydarzeń zmuszony jest do podjęcia działania… Zresztą, po co się wysilam… Zobaczcie sami zapowiedź Cenegi – polskiego dystrybutora gry Deus Ex Bunt Ludzkości

   

Written By
More from konadmin

Grid 2 i Mustang Boss 302!

Dwa tygodnie przerwy dla wielu to katorga, jeśli są fanami motoryzacji, ryczących...
Read More
Zapowiedzi gier na konsole XBOX360, PS3, wii deus-ex-bunt-ludzkosci

Rok 2027. Świat opanowany jest przez globalne korporacje wprowadzające właśnie rewolucyjne urządzenia biomechaniczne dające ludziom nowe umiejętności.

" />