Destiny z rozdzielczością 1080p również na Xboksie One, ale nie podczas bety

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina utrzymana w klimatach science- fiction. W czerwcu odbyły się testy alfa gry, natomiast dziś zaczynają się beta testy, dla posiadaczy konsol Sony, czyli PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Wersja beta dla posiadaczy Xboksa One i Xboksa 360 dostępna będzie od 23 lipca.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Jak dobrze wiemy rozdzielczość oraz ilość klatek na sekundę, to nieodłączny element dyskusji między graczami od czasu pojawienia się na rynku konsol nowej generacji, czyli PlayStation 4 i Xboksa One. Twórcy Destiny, czyli studio Bungie już w czerwcu zapewniało, że rozdzielczość na Xboksie One będzie wynosić 1080p, ale zostanie ona osiągnięta dzięki zmniejszeniu ilości klatek na sekundę do 30. Jednakże posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu nie doświadczą tego podczas zbliżających się testów beta.

Oznacza to, że ten aspekt nie został jeszcze zapewne do końca dopracowany i wymaga jeszcze uwagi ze strony twórców. Po raz kolejny dostajemy dowód, że pomimo Xbox One, to konsola nowej generacji, to rozdzielczość 1080p to dla nie zbyt wiele. Bungie zapowiada, że we wrześniu, czyli podczas premiery finalnej wersji Destiny wszystko ma działać. A więc pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że twórcy m.in Halo dotzymają obietnicy.

Destiny zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 4, Xboksie One oraz na Xboksie 360 już 9 września tego roku.

[dzięki- VG24/7]

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- co przyniosą tegoroczne targi? Czyli kilka słów o moich oczekiwaniach

Targi E3 od dawna są miejscem najważniejszych zapowiedzi oraz pokazów, na które...
Read More