Destiny z możliwością przeniesienia kopii na ósmą generację

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji utrzymana w klimatach science- fiction, za którą odpowiedzialne jest studio Bungie znane graczom z serii Halo. Do sieci trafiły informacje, które potwierdziły, że cyfrową wersję Destiny z konsol starej generacji będzie można przenieść na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Bungie oraz Activision, czyli wydawca gry, poinformowali graczy, iż Destiny będzie posiadać możliwość przeniesienia gry ze starej generacji na nową. Jednakże jest kilka warunków, które trzeba spełnić. Po pierwsze, aby przenieść kopię gry na ósmą generację, należy posiadać cyfrową wersję gry zakupioną w PlayStation Store lub w Xbox Marketplace. Ponadto owa, swego rodzaju promocja, trwać będzie do 15 stycznia. Druga sprawa, to fakt, iż grę będzie można przenosić jedynie między konsolami od tego samego producenta. Oznacza to, że jeżeli zakupiliście cyfrową wersję Destiny na Xboksa 360, to przenieść ją będziecie mogli jedynie na Xboksa One. Tak samo sprawa wygląda w przypadku wersji na PlayStation 3, którą przenieść będzie można tylko na PlayStation 4.

Warto dodać, że wraz z przeprowadzką na najnowszą generację konsol zabieramy ze sobą wszystko, co do tej pory udało nam się osiągnąć w świecie Destiny. Wraz z nami na ósmą generację wędrują wszystkie statystyki, postacie, posiadany sprzęt oraz postęp, co oznacza, że będziemy mogli po prostu kontynuować zabawę, a nie zaczynać ją od początku. Twórcy podkreślają także, że owa promocja nie dotyczy jedynie podstawowej wersji gry, ale również wersji Digital Guardian Edition, a także przepustki do rozszerzonej zawartości gry. Trzeba przyznać, że pomimo tego, iż cyfrowa wersja gry kosztować będzie nieco więcej, to dla graczy, którzy planują przesiadkę na PlayStation 4 i Xboksa One, to bardzo dobra oferta, tym bardziej jeżeli mają w planach spędzać z Destiny wiele godzin.

Destiny trafi wyłącznie na konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 9 września tego roku.

[dzięki- VG24/7]

More from Mikołaj Ciesielski

Studio Naughty Dog opuszcza kolejny pracownik

W ostatnim czasie Naughty Dog pożegnało się z kilkoma pracownikami, którzy można...
Read More