Destiny – szybki awans na 25 poziom za ”drobną opłatą”

Firma Bungie zdecydowała się wprowadzić do gry Destiny opcjonalną opłatę, która pozwoli na automatyczne i natychmiastowe awansowanie na 25 poziom doświadczenia.

W sieci pojawiła się interesująca informacja dla fanów gry Destiny na PlayStation 4 i Xbox One. Mianowicie mowa tutaj o nowej mikropłatności, która pozwoli nieco leniwym graczom na uzyskanie 25 poziomu doświadczenia za drobną opłatą. Generalnie rozwiązanie jest skierowane do wszystkich tych, którzy nie dysponują taką ilością czasu, aby samemu wypracować ten poziom doświadczenia.

Mowa tutaj o opłacie na poziomie około 125 złotych, która pozwoli błyskawicznie awansować jedną postać w grze Destiny na 25 poziom doświadczenia. Oczywiście transakcje cyfrowe dostępne są osobno dla każdej klasy.

Warto pamiętać, że wydane we wrześniu rozszerzenie rozszerzenie The Taken King oferowało jeden awans tego typu w ramach zakupu. Aktualnie mamy do czynienia z podobną ofertą, ale dostajemy też przyśpieszenie postępów w podklasie oraz możliwość szybkiego usprawnienia broni.

Nie jest to nowe rozwiązanie w grach sieciowych. Twórcy gier często starają się wychodzić naprzeciw wymaganiom graczy i iść na pewne ustępstwa oraz ułatwienia. Nie każdy ma czas od podstaw rozwijać swojego bohatera, ale chce cieszyć się konkretnym poziomem doświadczenia. Jeżeli tylko kogoś na to stać, Bungie i Activision udostępniają taką możliwość za pośrednictwem mikropłatności.

Pytanie tylko, czy ktoś z Państwa będzie tym zainteresowany, bowiem usługa do tanich nie należy.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=y2Jx5__c1lY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów,...
Read More