Destiny sprzeda większą ilość konsoli PlayStation 4?

Firma Sony wierzy, że gra Destiny przyczyni się do zwiększenia sprzedaży PlayStation 4. Tytuł będzie mocniej promowany na sprzęcie japońskiego giganta, toteż jego włodarze mają nadzieję na wymierne zyski.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Włodarze koncernu Sony mocno wierzą w sukces Destiny. Jak za pewne zdążyliście się przekonać, tytuł ten jest mocniej promowany na platformie PlayStation 4. Właściciele tej platformy jako pierwsi ograją ten tytuł w wersji alpha, później również jako pierwsi będą mogli uczestniczyć w beta testach gry. Co więcej, już w dniu premiery otrzymają dodatkową zawartość. Wszystko to dzięki umowie Activision oraz Sony, co może wpłynąć na sprzedaż najnowszej konsoli bardzo pozytywnie.

„Jeśli miałbym wybrać jedną to byłoby to Destiny. Połączyliśmy przy niej siły z Activision. Intensywność oraz głębia, jaką udało się wypracować dwóm organizacjom jest czymś, czego wcześniej nie widziałem. Obie naprawdę chcą aby wszystko zagrało jak należy; podchodzą do tego na poważnie.

„Gra jest oczywiście wieloplatformowa, więc będzie także na Xboksie One i 360, jak również na PlayStation 3. Ale ja myślę, że, przynajmniej w naszych oczach, najlepsza jest tutaj wersja dla PlayStation 4. Chcemy aby była absolutnie ogromna” – Jim Ryan, szef SCEE

Od dnia wczorajszego toczą się testy wersji alpha. Wszyscy Ci, którzy się do nich dopisali, powinni już dziś mieć dostęp do rozgrywki. Co więcej, 17 lipca rozpoczynają się testy wersji beta, które będą również dostępne na PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Pociągiem do Berlina, czyli nowe materiały wideo z Wolfenstein: The New Order

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawiły się dwa nowe materiały wideo z gry...
Read More