Destiny – siedem minut rozgrywki oraz komentarz twórcy gry

Bungie podczas targów Electronic Entertainment Expo zaprezentowało swój najnowszy projekt, a więc grę Destiny. Pojawi się ona zarówno na Xbox One jak i PlayStation 4. W sieci pojawił się nowy materiał prezentujący rozgrywkę.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

W najnowszym nagraniu dotyczącym wieloosobowego shootera firmy Bungie występuje również twórca gry, niejaki Jason Jones. Wspiera on swoim komentarzem siedmiominutowy materiał wideo, na którym możemy zobaczyć tytuł w akcji.

Filmik zamieszczony poniżej jest bardzo bogaty w informacje na temat samej rozgrywki. Widać jak na dłoni, że okres, fundusze oraz praca nie zostały zmarnowane. Destiny zbliża się do premiery (9 września), a jego jakość i rozmach mogą imponować szerszej publiczności. Twórcy postanowili naświetlić najważniejsze aspekty rozgrywki, od początku historii, przez lokację, wybór klasy bohatera, uzbrojenie, na efektownych walkach kończąc. Trzeba przyznać, że same starcia wyglądają bardzo interesująco, nasi bohaterowie mogą z biegiem czasu odkrywać nowe umiejętności, oraz podnosić własne statystyki. Autorzy gry podkreślają, że dość często na polu bitwy spotkamy graczy zakutych w drogie i jakościowe zbroje, co oczywiście reprezentuje ich poziom doświadczenia. 

Destiny trafi na rynek 9 września w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Wydawcą gry jest Activision, producentem zaś Bungie. Tytuł będzie debiutem tego dewelopera na platformach Sony.

Written By
More from Patryk

W tym tygodniu zapowiedź nowego Need for Speed: Underground 3?

Need for Speed Underground to najlepsza odsłona tej kultowej serii. Jest wielce...
Read More