Destiny – opublikowano pierwsze materiały wideo z gry

Beta testy gry Destiny trwają. W sieci opublikowano pierwsze materiały wideo, które prezentują nam wieloosobowe zmagania redakcji IGN.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Serwis IGN otrzymał od twórców gry Bungie świetną propozycje, mianowicie ogrywania wersji beta na dzień, przed oficjalnym udostępnieniem jej graczom z całego świata. Materiały zostały zarejestrowane na konsoli PlayStation 4. Tytuł oczywiście będzie dostępny na wielu innych platformach, ale to właśnie użytkownicy PlayStation otrzymali wcześniejszy dostęp do testów gry. 

Autorzy materiałów przygotowali dla nas trzy filmiki wraz z komentarzem. Trzeba przyznać, że gra na nich wygląda niezwykle interesująco. Pod względem oprawy graficznej ten tytuł może się podobać, ale to nie jest kluczowy element zabawy. Warto zapoznać się z zapisem walki w trybie wieloosobowym na mapie First Light. Rozmiary lokacji oraz zasięg generowania otoczenia robią wrażenie. Ciekawi mnie, na ile gra będzie płynna, gdy na polu bitwy znajdzie się jednocześnie kilkunastu zawodników.

Właściciele konsol Sony będą mogli przetestować ten tytuł już dzisiaj, z kolei posiadacze urządzeń Microsoftu będą zmuszeni poczekać do 23 dnia tego miesiąca. Premiera gry za dwa miesiące, toteż twórcy postanowili zaprosić graczy do wielkich testów, aby feedback wyciągnięty z tej operacji posłużył naprawie potencjalnych błędów. Abyście mogli wziąć udział w tych testach, należy złożyć zamówienie przedpremierowe na Destiny. Testy potrwają do 27 lipca.

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano zamknięte beta testy gry Rainbow Six: Siege

Zapowiedziano testy wczesnej wersji gry Tomb Clancy’s Rainbow Six: Siege na PS4,...
Read More