Destiny of Spirits – poznaliśmy datę premiery

Destiny of Spirits to oryginalna mieszanka gry strategicznej, zręcznościowej i RPG, która trafi na PlayStation Vita już 25 maja. Gracze wcielają się w przyjaznych stworków, którzy walczą z groźnymi monstrami.

PS-Vita-640

Destiny of Spirits otrzymało oficjalną datę premiery na PlayStation Vita. Jest to ekskluzywny tytuł zaprojektowany na modelu biznesowym free-to-play. Za grę odpowiada studio ! Entertainment, które wprowadziło mnóstwo zmian od czasu beta testów, które odbyły się w październiku zeszłego roku. Możecie się spodziewać wielu pozytywnych zmian. Twórcy zapowiedzieli skrócenie czasu oczekiwania na załadowanie się gry, jak również lekkie przyspieszenie rozgrywki. Twórcy przyszykowali nawet świeży zwiastun gry, który możecie obejrzeć poniżej.

W Destiny of Spirits złowrogie duchy powoli starają się opanować nasz świat. Tylko połączone wysiłki graczy są wstanie powstrzymać wrogów. Gra jest nastawiona na kooperację i łączenie się w grupy. Co ciekawe, naszych sojuszników poznamy w realnym świecie, poruszając się po nim i zostaną oni przypisani do naszego konta w zależności od miejsca, w którym mieszkamy. Wiele stworków jest więc przypisanych tylko do pewnych obszarów i krajów. Ważnym elementem jest również współczynnik szczęścia, to on wpłynie na to, czy znajdziemy sobie kompana do wspólnej walki i kim on będzie. Szpila zapowiada się niezwykle intrygująco i to pierwsze, tak rozbudowane MMO na przenośną konsolę Sony, zainteresowani?

dzięki [ShackNews]

Written By
More from Patryk

Sony wypowiada się na temat marki Tomb Raider

Firma Sony postanowiła oficjalnie skomentować sensacyjną informację o czasowej ekskluzywności dla marki...
Read More