Destiny – od dziś możecie składać zamówienia premierowe na PlayStation

Desitny to pierwszoosobowa gra akcji studia Bungie. Tytuł zostanie wydany na konsolach PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Za pośrednictwem PlayStation Store można już składać zamówienia przedpremierowe. 

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Dziś możecie składać przedpremierowe zamówienia na Destiny w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Nie oznacza to jednak, iż możecie dowolnie przerzucać zawartość z jednej, na drugą konsolę. Tytuł został wyceniony oddzielnie, a więc musicie podjąć słuszną decyzję, na jakiej konsoli chcecie grać w Destiny. Zamówienie przedpremierowe zostało wycenione na 60 dolarów. Tak jak Activision wspominało już jakiś czas temu, dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup gry przed oficjalną premierą zostanie zagwarantowany udział w jej beta testach. Już w lipcu tego roku będziecie mogli więc spróbować wersji beta gry, ale tylko po złożeniu stosownego pre-ordera.

Destiny jest wciąż wielką nie wiadomą, a to ze względu na jego charakter wieloosobowy. Nie jestem do końca przekonany, czy gra udźwignie ciężar pokładanych w niej nadziei i nie stanie się chaotycznym fps-em, w którym liczą się tylko kolejne, nabijane punkty, a gdzieś w międzyczasie zgubimy aspekt fabularny. Tym niemniej jest to pozycja nad wyraz intrygująca, która może narobić zamieszania podczas pierwszych miesięcy panowania nowej generacji konsol. 

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Stream z gry Assassin’s Creed: Syndicate już dziś

Już dziś wieczorem będziecie mogli zobaczyć live stream z gry Assassin’s Creed:...
Read More