Destiny na trzech nowych trailerach

Destiny to pierwszoosobowa gra akcji, która reprezentuje gatunek MMO. Za jej produkcję odpowiada studio Bungie, które opublikowało w sieci trzy świeże trailery gry. Tytuł trafi na PlayStation 4 i Xbox One.

destiny-banner-2

Destiny wyprodukowana przez zespół Bungie strzelanina pierwszoosobowa, która trafi na konsole nowej generacji. Gra zamierza opierać się o starcia wieloosobowe, a więc gatunek MMO. Autorzy gry zamieścili w sieci trzy nowe zwiastuny, które prezentują wybrane fragmenty gameplay’u. Co więcej, na stronie oficjalnej gry pojawiły się nowe artworki, jak również bardzo ciekawy opis jednej z planet jakie będziemy mogli odwiedzić. Chodzi tutaj o Venus, który to niegdyś był rajem dla przyjezdnych, a dzisiaj jest kolejnym polem bitwy. 

Pierwszy zwiastun prezentuje nam postać Warlocka. Jest to krótki materiał z elementami rozgrywki. Mnóstwo strzelania, laserów, uzbrojenia w klimacie science-fiction i świetna grafika. Na drugim materiale możemy podziwiać klasę tytana, typowego wojownika, który nie boi się bezpośredniego starcia i walki w zwarciu. Co ciekawe, na tym filmiku możemy zauważyć fragmenty korzystania z pojazdów. Ostatni film został poświęcony klasie huntera (łowcy). Jest to typowy snajper, który raczej stroni od walki na krótkie dystanse. Poniżej prezentujemy trzy zwiastuny do wglądu, myślę że będziecie zainteresowani. Gra trafi na rynek we wrześniu tego roku.

[dzięki – dualshockers]

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Finał imprezy GT Academy na Stadionie Narodowym w najbliższy czwartek

Zawodnicy GT Academy, lub też sympatycy marki Gran Turismo powinni zagospodarować na...
Read More