Destiny: House of Wolves – szczegóły na temat nadchodzącego dodatku

House of Wolves to drugie rozszerzenie do Destiny, a swoją premierę będzie miało 19 maja. Tydzień temu opublikowaliśmy pierwsze informacje na temat dodatku. Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi szczegółami.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Ostatnim razem mieliśmy okazje dowiedzieć się więcej na temat lokacji The Reef, nowego miejsca socjalnego na mapie Destiny. Podczas najnowszego livestreamu, twórcy zdecydowali skupić się na trybie PvP(player versus player).

Najgorszą stroną House of Wolves jest fakt, że nie zawiera trybu raid, który zaskarbił sobie uznanie wśród społeczności graczy. Tym co zostało przygotowane przez Bungie w zamian jest The Trials of Osiris. Jest to nowy tryb PvP, do którego dostęp będą mieli gracze o najwyższych poziomach doświadczenia.

Co ciekawe, tryb będzie dostępny co tydzień, lecz tylko od piątku do wtorku. Co ciekawe, za każdym razem, będzie dostępna inna mapa. Elimination, bo tak będzie się nazywał, polegał będzie na walkach 3v3. Będzie można ożywiać w nim towarzyszy, ale gdy wszyscy zginą, przeciwnicy wygrają rundę. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza zwycięży 5 rund.

destiny_house_of_wolves

By uzyskać dostęp do Trials of Osiris, będziemy potrzebować Trials Passage. W celu uzyskania przepustki, będziemy zmuszeni udać się do konkretnego NPC w lokacji Reef i wykonać questa. Wzorem Iron Banner, przepustka do Trials of Osiris będzie zapamiętała historie naszych gier w nowym trybie 3v3. Gdy przegramy trzy razy, Trials Passage się wypełnia i musimy udać się po nowy.

Podczas uzyskiwania serii zwycięstw możemy liczyć na hojne nagrody. Nagrody do zdobycia w Trials of Osiris w przypadku uzyskania określonej liczby zwycięstw na jednej przepustce:

  • 2 lub 3 zwycięstwa – niebieska paczka, która może zawierać: Motes of Light, Passage Coins i inne itemy,
  • 5 zwycięstw – możliwość zakupu elementów zbroi, które będą dostępne tylko przez tydzień,
  • 6 zwycięstw – paczka z legendarnym ekwipunkiem,
  • 7 zwycięstw – możliwość zakupu broni, które będą dostępne tylko przez tydzień,
  • 8 zwycięstw – możliwość zakupu legendarnej paczki.

destiny_house_of_wolves_trials

Warto wspomnieć, że nagrody za serie zwycięstw się kumulują. Powinno to zachęcić gracz do organizowania się w zgrane trzyosobowe drużyny.

Trials of Osiris umożliwi zdobycie dwóch nowych kompletów zbroi. Lepszy będzie dla graczy, którzy zdobędą odpowiednią serię zwycięstw podczas PvP. Gorszy będzie wypadał graczom losowo po ukończonych meczach.

Wraz z nowym dodatkiem pojawią się kolejne mapy do trybów wieloosobowych. Cztery na Playstation i jedna mniej na konsole spod znaku Xbox. Warto zaznaczyć fakt, że wraz z wejściem dodatku, mapy z the Dark Below staną się dostępne dla wszystkich graczy, którzy rozszerzenia nie posiadają.

destiny house of wolfes 2

By zachęcić graczy do spędzania większej ilości czasu w trybach PvP, Bungie zdecydowało się na powiększenie nagród możliwych tam do zdobycia.

  • Podwoją liczbę monet trybu PvP,
  • Podwoją liczbę punktów reputacji,
  • Zwiększą liczbę wypadających Engramów,
  • Dodadzą dodatkowe nagrody za robienie dziennych misji trybów Crucible.

Za tydzień kolejne informacje z nadchodzącego rozszerzenia.

[dzięki http://www.gamespot.com/articles/destiny-s-new-crucible-maps-trials-of-osiris-and-e/1100-6426964/]

[Autor – Piotr]

Written By
More from Piotr Parchan

E3 2015 – najciekawsze gry i zapowiedzi zdaniem Piotrka

E3 2015 już coraz bliżej. Zdecydowałem się zatem przedstawić swoją własną listę...
Read More