Destiny: House of Wolves – sporo informacji na temat nowego dodatku

Studio Bungie udostępniło informacje do wzbudzającego kontrowersje rozszerzenia gry Destiny. Premiera dodatku wypada na 19.05.

Wczorajszego dnia odbył się livestream, podczas którego poznaliśmy wiele informacji na temat nadchodzącego House of Wolves.

Zgodnie z tym co zaprezentowało nam Bungie, w wieży pojawi się prowadzący przez fabułę NPC, na wzór Eris z pierwszego dodatku. Będzie to Petra Venj, czyli sługa królowej, u którego codziennie będziemy mogli wykonywać zadania.

Twórcy gry obiecali bardziej rozbudowaną historię od tej, którą mieliśmy okazję poznać w the Dark Below. Dodali, że jako drużyna zdobyli „świeże podejście to prowadzenia gracza przez historię”. W związku z czym wspomniany w poprzednim akapicie, nie będzie jedynym przewodnikiem podczas naszej podróży.

W odróżnieniu do pierwszego dodatku, tym razem dostaniemy możliwość zdobycia maksymalnego, 34 poziomu, grając zarówno w trybie PvE, jak i PvP. Możemy liczyć na nowe shadery, statki i emblematy.

Nowością wywołującą skrajne emocje wśród graczy jest fakt, że w House of Wolves nie mamy co liczyć na nowy Raid. Bungie tłumaczy to tym, że zamierzają odmienić tryby PvP i PvE tak, aby stały się bardziej wymagające i zróżnicowane – ma to zastąpić graczom najbardziej popularny element Destiny.

Kolejnym z naszych kosmicznych przewodników nazywa się Variks, będący przedstawicielem rasy Fallen. Jest członkiem House of Judgement. Będzie jednym z NPC należących to nowego trybu areny o nazwie Prison of Elders. Gracze będą mogli wykonywać tam różne wyzwania, zdobywać zbroje i broń. Każdego tygodnia będą czekały na nas zróżnicowane wyzwania. Po ukończeniu głównego wątku, będziemy mogli liczyć na wyjątkowe zadanie, które pozwoli nam zdobyć unikatowy loot.

Następny wart uwagi NPC nazywa się Brother Vance. Jest jednym z wyznawców Osirisa, u którego będziemy mogli zdobywać nagrody w nowym Trials of Osiris, ma być czymś w stylu eventu Iron Banner. Dodatkowo elementy zbroi zdobyte w tym trybie mają upodobnić nas do egipskiego króla.

Bot od którego otrzymywaliśmy misje bounty, wraz z dodatkiem pojawi się także w lokacji The Reef. Będziemy dostawać tam misje podobne do znanych nam z wieży. Co do wspomnianej lokacji, twórcy obiecali, że będą mogli z niej skorzystać nawet ci gracze, którzy nie zakupili dodatku. Niestety nie wiadomo czy będą mogli korzystać z licznych atrakcji, które rzekomo mają się tam pojawić.

W lokacji The Reef spotkamy odpowiedniki skrzyń oraz Speakera. Mimo to twórcy zapewniają, że wieża nie zostanie zaniedbane i graczom wciąż będzie się opłacało ją odwiedzać.

Posiadając pakiet dwóch dodatków dostąpimy możliwości ulepszenia naszych broni i pancerzy do maksymalnego poziomu. Xur nie będzie nam do tego potrzebny, ale wciąż będzie istotną postacią w życiu graczy.

Warto zaznaczyć, że gracze, którzy nie zakupią dodatku, wciąż będą mieli szanse na ulepszenie swojej broni do maksymalnego poziomu. Jedynym warunkiem będzie zdobycie Etheric Light, który to będziemy mogli dostać podczas takich aktywności jak Iron Banner.

Kolejnego transmisje z informacjami na temat House of Wolves możemy się spodziewać 29 kwietnia.

Czy zamierzacie wrócić do tej produkcji po premierze rozszerzenia?

[dzięki http://www.vg247.com/2015/04/22/destiny-house-of-wolves-raid-gear-ps4-xbox-one/]

Written By
More from Piotr Parchan

Za pięć dwunasta – ostatni zwiastun trzeciej części Wiedźmina

Jutro ma miejsce premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy postanowili udostępnić...
Read More