Demo EA Sports UFC już dostępne

EA Sports UFC to sportowa symulacja walk MMA, która korzysta z oficjalnej licencji federacji UFC(Ultimate Fighting Championship). Gra trafi wyłącznie na konsole nowej generacji. Premiera już 19 czerwca tego roku.

EA Sports UFC korzysta z oficjalnej licencji federacji UFC, przez co gra jest jeszcze bardziej realistyczna.

Wielu pewnie ciekawi jak będzie wyglądała bijatyka tworzona z myślą o konsolach nowej generacji. Już dziś możecie zaspokoić swą ciekawość dzięki materiałom pochodzącym z wersji demonstracyjnej gry, lub sami ją przetestować jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami PlayStation 4 lub Xboksa One. Materiały przedstawiają kilka walk tych samych dwóch zawodników federacji UFC, czyli Jone’a Jonesa oraz Alexandra Gustafssona.

Od razu można zauważyć, że mamy do czynienia z nową generacją. Wygląd zawodników jest świetnie odwzorowany, a ich ruchy podczas walki są naturalne i bardzo płynne. Jeśli nie wierzycie to sprawdźcie sami. EA Sports UFC to sportowa symulacja walk MMA, korzystająca z oficjalnej licencji federacji Ultimate Fighting Championship. Stajemy do walki w ringu, wcielając się w swoich ulubionych, starannie odwzorowanych zawodników, którzy na co dzień występują pod banderą UFC. Twórcy gry zadbali również o realizm, także niezwykle dobrą fizykę zawodników podczas starć. Tytuł prezentuje moc jednostek PlayStation 4 oraz Xbox One.

More from Mikołaj Ciesielski

Outlast 2- twórcy zapowiadają kontynuację świetnego survival horroru

Outlast w zeszłym roku trafił do graczy i z miejsca podbił ich...
Read More