Deep Down zalicza kolejne opóźnienie

Deep Down to gra z gatunku action- RPG, oparta o model Free- to- play, co oznacza, że tytuł jest darmowy. Za tę produkcję odpowiedzialny jest Capcom i jest to pierwsza gra tej firmy tworzoną z myślą o możliwościach konsoli PlayStation 4. Niestety data premiery tego tytułu po raz kolejny została opóźniona.

Deep Down ma być jedną z najładniejszych gier dostępnych na konsolę PlayStation 4.

O kolejnym opóźnieniu Deep Down poinformował producent gry, czyli Kazunori Sugiura za pośrednictwem swojego oficjalnego konta w serwisie społecznościowym Twitter. Pan Sugiura obiecuje, że jest to ostatnia tego typu informacja oraz zapewnia, że wszelkie prace nad Deep Down idą po myśli autorów gry. Warto również wspomnieć, że kilka miesięcy temu twórcy zapowiadali beta testy gry, które miały odbyć się latem tego roku, ale jak widać raczej nie możemy na to liczyć.

To już czwarte opóźnienie premiery gry studia Capcom. Deep Down to bardzo intrygujący i ciekawy tytuł, na który czekają przede wszystkim posiadacze PlayStation 4, ponieważ ma to być tytuł ekskluzywny dla najnowszej konsoli Sony. Ponadto Deep Down ma być oparte na modelu free- to- play, co oznacza, że tytuł ten będzie darmowy, ale zapewne naszpikowany mikropłatnościami. Miejmy nadzieję, że producent gry nie rzuca słów na wiatr i tym razem zarówno on jak i Capcom dotrzymają słowa, i już niedługo będziemy mogli zagrać w Deep Down.

[dzięki- DualShockers]

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Until Dawn dostarczy nam 9 godzin rozgrywki

Until Dawn to przygodowa gra utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne...
Read More