Deep Down- do sieci trafiły nowe screeny z gry

Deep Down to gra z gatunku action RPG, za którą odpowiedzialny jest Capcom. Ma to być darmowy tytuł dla posiadaczy PlayStation 4. Do sieci trafiły nowe screeny z gry.

Deep Down ma być jedną z najładniejszych gier dostępnych na konsolę PlayStation 4, a do tego darmową.

Deep Down jest bez wątpienia jedną z ciekawszych produkcji zapowiedzianych na PlayStation 4. Powodem dużego zainteresowania jest fakt, iż tytuł ten ma opierać się o model free- to- play. Twórcy zaprezentowali nowe screeny ze swojej najnowszej produkcji. Trudno nie odnieść wrażenia, że Deep Down bardzo przypomina gry From Software, czyli twórców Dark Souls oraz nadchodzącego Bloodborne.

Lokacja zaprezentowana na poniższych obrazkach to Green Dungeon. Są to podziemia, które zostały opanowane przez wodę. Warto wspomnieć, że wcześniej zaprezentowano nam lokacje, w których prym wiodły ogień oraz lód. Możliwe, że w grze odwiedzać będziemy obszary opanowane przesz poszczególne żywioły. Moim zdaniem byłby to dosyć ciekawy pomysł, który znacznie urozmaicał by rozgrywkę.

Data premiery Deep Down wciąż nie została ustalona na konkretny dzień. Według zapowiedzi tytuł ten ma trafić do nas w tym roku. Warto wspomnieć, że niedawno gra została niedawno poddana testom jakościowym, podczas których testowano walki z bossami oraz tryb wieloosobowy.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to dzieło polskiego studia CI Games. Najnowsza produkcja...
Read More