Deep Down – brak kobiecych bohaterek i trzy style walki?

Capcom podzielił się z nami nowymi informacjami na temat Deep Down. Jest to gra z gatunku MMORPG, wyprodukowana wespół z SCE Japan Studio. Okazuje się, że w grze może zabraknąć kobiecych bohaterek, a walka podzielona zostanie na cztery style.

deepdown-banner

 

Nawiązując do raportu, jaki napisali dziennikarze serwisu Dualshocker na temat Deep Down, jestem wstanie przekazać wam nowe informacje na temat tej produkcji. W grze Capcomu i SCE Japan Studios, która zostanie wydana na PlayStation 4, może zabraknąć płci pięknej. Tak grywalnie, jak i fabularnie. Twórcy nie argumentują tej decyzji ani nie podają przyczyn takiej zagrywki. W lochach, które będziemy zwiedzać nie uświadczymy żadnej kobiety, anie w kobietę wcielić się nie będziemy mogli. Szkoda. Drugą sprawą jest system walk, który został podzielony na trz style. Aktualnie poznaliśmy tylko dwa. Pierwszy z nich to tarcza plus miecz – standardowe zagranie w każdej grze role play game. Drugim zaś rozwiązaniem jest miecz łączony z włócznią. Tutaj już ciekawiej się to prezentuje. Ostatni styl zostanie ujawniony niebawem, czy jest szansa na to, że to styl właśnie płci pięknej?

Warto też przypomnieć samą grę, ponieważ przez ostatnie tygodnie, a nawet miesiące, trochę o niej przycichło. Akcja osadzona została w roku 2094, jednak podstawę zabawy stanowią podróże w odległą przeszłość. Zabawy czasem są argumentowane chciwością, szukaniem skarbów, przez które wpadniemy w niezłe tarapaty. Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o zabawie w trybie sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Uczestnicy wcielają się w role rycerzy, zapuszczających się w głąb losowo generowanych lochów i podziemi. Nasi herosi dysponują różnoraki uzbrojeniem – mieczami, halabardami, toporami, kosturami. Mechanika walki opiera się o rozwiązania znane z gatunku hack’n’slash. Gra cechuje się wieloma rozwiązaniami społecznościowymi. Pozwala ona na komunikację ze znajomymi, bądź pożyczanie od nich wirtualnych przedmiotów. 

Deep Down celuje w PlayStation 4. Capcom przygotował grę w oparciu o mocarny silnik graficzny Panta Rhei, którego efekty możecie podziwiać poniżej. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, co ciekawe, w formie free to play. Zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Modelka Zuzanna Brzezińska wcieliła się w postać Jade z gry Dying Light

Zuzanna Brzezińska to popularna polska modelka, która wcieliła się w postać Jade...
Read More