Deck13, twórcy Lords of the Fallen pracują nad futurystycznym RPG akcji

Twórcy Lords of the Fallen zapowiedzieli futurystyczne RPG akcji we współpracy z Focus Home Interactive. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Najwyraźniej Deck13 wcale nie traci czasu po rozstaniu się z firmą CI Games. W przypadku świetnego Lords of the Fallen osiągnęli sukces, ale teraz idą dalej, sami, przygotowując grę RPG akcji w klimatach science-fiction.

Gra ma zaoferować zupełnie innowacyjną formę rozwoju bohatera mającą związek z dynamiczną walką w zwarciu. Produkcja ma cechować charakterystyczny system walki, który będzie stawiał na dynamizm oraz zaciekłość.

Deck13 planuje wydać swoją nową grę w 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Niestety, na dzień dzisiejszy opublikowano tylko i wyłącznie jedną grafikę koncepcyjną (widoczna powyżej treści newsa).

Producent wcześniej pracował nad Lords of the Fallen, które okazało się być bardzo udanym RPG. Miejmy nadzieję, że doświadczenie zebrane przy polskiej produkcji zaowocuje świetną grą science-fiction. Podoba mi się ten projekt, będę się mu uważnie przyglądał, a Wy?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/lords-of-fallen-developer-announces.html]

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostanie wydane przez firmę Cenega na PlayStation 4 oraz Xbox One

Odświeżone wersji DmC: Devil May Cry Definitive Edition na konsolach nowej generacji...
Read More