Dead Island – zwiastun

deadisland-logo-xbox360-ps3
deadisland-logo-xbox360-ps3

Wrocławskie studio Techland zaskakuje świat graczy niesamowitym zwiastunem gry Dead Island.

Do wrocławskiego studia Techland bardzo pasuje powiedzenie cicha woda brzegi rwie. Ich najnowszy zwiastun zszokował cały świat. Trailer Gry Dead Island skupił uwagę wielu osób. Film został obejrzany przez 1,5 mln ludzi z całego świata w kilka dni po premierze, a liczba ta ciągle rośnie. Nieoficjalne źródła mówią o wykupieniu praw autorskich do nakręcenia filmu na podstawie gry Dead Island przez Sean’a Daniel’a oraz Union Entertaiment. Dla przypomnienia są to twórcy filmów z serii Mumia.

Dead Island to gra z gatunku survival horror. Wyróżniająca się bardzo efektowną grafiką oraz brutalnością rozgrywki. W grze wcielamy się w postać mężczyzny który został uwięziony na tropikalnej wyspie, która została opanowana przez zombie. Nasz bohater jest postawiony w niezbyt ciekawej sytuacji, ponieważ stracił kontakt ze swoją żoną. Z tej przyczyny jesteśmy zmuszeni przeszukać wyspę na której roi się od nieprzyjemnych truposzy.

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery gry Dead Island. Tytuł ukaże się na komputery PC, a także na konsolę Xbox 360 oraz Playstation 3.

Written By
More from konadmin

Hakerzy zaatakowali Square Enix

Hakerzy nie odpuszczają – po ataku na Sony kilka miesięcy temu, teraz...
Read More
deadisland-logo-xbox360-ps3

Wrocławskie studio Techland zaskakuje świat graczy niesamowitym zwiastunem gry Dead Island.

" />