Dead Island i Toy Soldiers w ofercie Games with Gold na miesiąc luty!

xpierwszy

Microsoft wyciąga wnioski z polityki Sony w kwestiach promocyjnych, tym samym w ofercie Games with Gold otrzymacie całkiem udane Dead Insland, jak również Toy Soldiers: Cold War !

xbox_360_banner

 

Microsoft potwierdził w sieci, że luty będzie kolejnym, ciekawym miesiącem dla subskrybentów Xbox Live Gold. Oferta Games with Gold, w pierwszych miesiącach wyśmiewana przez graczy, zaczyna powoli się rozpędzać. Luty będzie miesiącem wypełnionym zombiakami, a to za sprawą świetnego Dead Island od rodzimego studia Techland. Gry nie trzeba chyba szerzej przedstawiać, jej zwiastun promocyjny wstrząsnął posadami branży, a rozgrywka zabrała nas na malowniczą wyspę pełną nieumarłych, których trzeba potraktować czymkolwiek się da – emocje gwarantowane. Drugą pozycją w ofercie Games with Gold jest gra Toy Soldiers: Cold War, gra akcji wzbogacona o elementy strategii z rodzaju tower defence, stanowiąca drugą odsłonę serii zapoczątkowanej w 2010 roku tym razem w klimatach Zimnej Wojny. Pierwszy tytuł będzie dostępny od jutra na serwerach Microsoftu, a czas na pobranie gry to dwa pierwsze tygodnie lutego (do 14). Drugą grą możecie się zainteresować dopiero 16 lutego.

Przypomnę tylko, że usługa Games with Gold jest zarezerwowana tylko dla abonentów złotej subskrypcji Xbox Live. Gry raz pobrane, na stałe zostają w naszej bibliotece, a do grania nie potrzebujemy podłączenia internetu, czy też aktywnej subskrypcji. Jak zapatrujecie się na miesiąc luty w wykonaniu oferty Microsoftu?

dzięki [ videogamer ]

Written By
More from Patryk

The Order 1886 zostanie przesunięte na przyszły roku

The Order 1886 to trzecioosobowa gra akcji, która trafi tylko na PlayStation...
Read More