Dawid Podsiadło przygotował teledysk do gry Dying Light

Muzyk Dawid Podsiadło przygotował teledyski do gry wideo Dying Light, który już teraz możecie obejrzeć na YouTube.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dawid Podsiadło jest artystą, którego chyba wszyscy znacie. Zwycięzca drugiej edycji programu muzycznego „X Factor”, zwycięzca prestiżowych konkursów i zdobywca całego szeregu nagród, m.in. Wiktora w kategorii “Gwiazda Piosenki”, pierwszego miejsca w TOPtrendy 2014, czy aż czterech Fryderyków w 2014, który przypieczętowały najmocniejszy od lat debiut w branży muzycznej.

Co jednak ciekawsze, to okazuje się, że poza muzyką, pasją Dawida są także gry, a wśród jego ulubionych tytułów znajdują się słynne produkcje Techlandu o zombie: Dead Island oraz najnowszy hit – Dying Light. Podbijający światowe rynki Dying Light zainspirował Dawida do tego stopnia, że postanowił nagrać własny utwór – inspirowany losami i postacią Jade, towarzyszącej głównemu bohaterowi.

W jaki sposób Dawid Podsiadło podszedł do tematu superprodukcji Techlandu,czyli Dying Light? Możecie to sprawdzić na poniższym teledysku opublikowanym na YouTube. Postapokaliptyczny klimat i walkę o przetrwanie skontrastował Dawid w swoim utworze „GoodNight”.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Ponad 25 milionów konsol PlayStation 4 trafiło do sklepów

Koncern Sony ma powody do zadowolenia. Sprzedaż konsoli PlayStation 4 pikuje w...
Read More