Data premiery Zombie Armie Trilogy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Autorzy gry Zombie Army Trilogy ujawnili dokładną datę premiery gry w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł pojawi się na półkach sklepowych już na początku marca.

Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?

Zombie Army Trilogy pojawi się na rynku już 6 marca w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Zestaw składa się z dwóch kampanii Sniper Elite: Nazi Zombies Army, dodatkowo autorzy wprowadzą trzecią odsłonę oraz dodatkowy tryb Horde.

Tematyka zombies najwyraźniej nigdy się nie nudzi. Wiedzą o tym producenci ze studia Rebellion, którzy odświeżyli wyżej wymienione pozycje do jakości 1080p. Gracze mogą spodziewać się mnóstwa nieumarłych nazistów do ubicia. Autorzy już wcześniej obiecali udostępnienie ośmiu postaci przeznaczonych również do rozgrywek wieloosobowych. Gracze będą mogli bawić się w maksymalnie cztery osoby. Wspomniany tryb Hordy jest opcją rozgrywki, kiedy to wspólnie musimy odpierać kolejne zastępy wrogów.

Zombie Army Trilogy dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł możecie sprawdzić w skromnej galerii, która widnieje poniżej.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/zombie-army-trilogy-marching-onto-ps4-xbox-one-and-pc-in-march/]

Written By
More from Patryk

Edytor postaci oraz wszyscy bohaterowie Dragon Age: Inkwizycja

W sieci udostępniono prezentację rozbudowanego kreatora twarzy w Dragon Age: Inkwizycja. Autorzy...
Read More