Data premiery Ori and the Blind Forest i nowy gameplay

Ori and the Blind Forest otrzymało ostateczną datę premiery na konsoli Xbox One oraz PC. Gra pojawi się na rynku już 11 marca, o czym poinformowało Microsoft Studios.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Klimatyczna platformówka Ori and the Blind Forest pojawi się na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych już 11 marca tego roku. Taką informację podał oficjalny wydawca gry w postaci Microsoft Studios.

Co ciekawe, debiut tej platformówki miał odbyć się jeszcze w zeszłym roku, ale jak się okazało, premiera musiała zostać przesunięta w czasie. Gracze najprawdopodobniej otrzymają również wersję na starszą konsolę Microsoftu, czyli Xboksa 360.

Głównym bohaterem gry spod dłuta Moon Game Studios jest tytułowy Ori, który jest młodym i niedoświadczonym duchem lasu. Protagonista podczas swej podróży stara się dowiedzieć więcej o sobie, a także o otaczającym go świecie. Co ciekawe podczas rozgrywki ani razu nie usłyszymy dialogów. Twórcy postarają się przedstawić fabułę za pomocą otoczenia oraz dzięki niemym cut- scenkom. Najnowszy gameplay możecie obejrzeć poniżej, warto się zainteresować, bowiem klimat jest niesamowity.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/20/ori-and-the-blind-forest-races-to-xbox-one-and-pc-in-march-developers-show-brand-new-gameplay-footage/]

Written By
More from Patryk

Przepiękna animacja otwierająca grę Halo 5: Guardians na Xbox One

Halo 5: Guardians to prawdopodobnie najgorętszy exclusive na konsolę Xbox One w...
Read More