Data premiery oraz szczegóły dotyczące Nightmare Undead

gry na konsole undead3
gry na konsole undead3

Rockstar Games po wypuszczeniu na światło dzienne niewielkich informacji na temat rozszerzenia Red Dead Redemption, w końcy odsłonił swoje karty.

Rockstar Games po wypuszczeniu na światło dzienne niewielkich informacji na temat rozszerzenia Red Dead Redemption, w końcy odsłonił swoje karty

Premiera Nigtmare Undead, najnowszego DLC gry Red Dead Redemption będzie miała miejsce 26 października. Rozszerzenie te, to zupełnie nowa fabuła gry dla pojedynczego gracza, a także nowe rozwiązania gry multiplayer.

Undead Nightmer będzie dostępny do pobrania z Xbox Live za 800 punktów Microsoftu , a koszt sciągnięcia w przypadku PlayStation Network ma wynosić 9,99$. Do uruchomienia będzie wymagana podstawowa wersja gry Red Dead Redemption, a obecnosć lub brak wcześniejszych DLC będzie miała wpływ na całokształt Undead Nightmer. Rockstar Games zapowiedział również wydanie specjalnej edycji Red Dead Redemption łączącej podstawową wersje z Nightmare Undead oraz wcześniej wydanymi rozszerzeniami, które pojawiły się do tej pory.

Nowy DLC zmieni znaną nam do tej pory “sielankę” dzikiego zachodu, nie do poznania. Krajobrazy prerii, miast oraz wsi będą zdziesiątkowane przez hordy nieumarłych zombie. Nieskażeni obywatele będą musieli stanąć do walki z falą nieumartych. Jako gracze wcielimy się w postać Johna Marstona który będzie musiał przetrwać w tych niecodziennych warunkach, a przy okazji znaleźć odtrutkę na epidemie, która pojawiła się na dzikim zachodzie.

gry na konsole undead3

Nasz bohater oprócz standardowych możliwości załatwiania problemów, uzyska niezbędne narzędzia, które wspomogą go w walce z krwiożerczymi zombie. Będziemy mieli możliwość korzystać między innymi z wybuchowych tomahawków oraz zmodyfikowanych strzelb o dużym polu rażenia. Broń która wzbudza największe zainteresowanie to Blunderbuss , w którym za amunicję posłużą szczątki poległych zombie.

Na swojej drodze spotkamy całe watahy nieżywych, jednak wprowadzone będą tylko 4 unikalne klasy zombie. Będą się one różniły charakterem, możliwościami i strategią działania. Oprócz przemienionych ludzi, spotkamy również zwierzęta które również padły ofiarą dziwnej epidemii. Twórcy zapowiedzieli możliwość spotkania unikalnych kreatur, jeżeli nasza gra będzie rozszerzona o wcześniejsze dodatki.

Nowa wersja gry niesie również modyfikację trybu Multiplayer. Tym razem gracze będą musieli ze sobą współpracować. Rozgrywka będzie polegała na obronie, przed kolejnymi falami zainfekowanych wrogów. Twórcy zaznaczyli, że poziom trudności obrony, będzie wzrastał adekwatnie do czasu stawiania oporu.

Written By
More from konadmin

Google pokazuje jak rozpocząć zabawę z Google Glass

Google Glass już nie długo trafi na rynek i do globalnej sprzedaży....
Read More
gry na konsole undead3

Rockstar Games po wypuszczeniu na światło dzienne niewielkich informacji na temat rozszerzenia Red Dead Redemption, w końcy odsłonił swoje karty.

" />