Data premiery Mad Max oraz wizyta w studiu Avalanche

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Mad Max, która trafi na rynek już we wrześniu na PS4, Xone oraz PC. Tytuł ominie PlayStation 3 i Xboksa 360.

Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?
Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?

Firma Avalanche Studios wespół z wytwórnią Warner Bros zapowiedziały niespodziewanie datę premiery gry Mad Max. Tytuł pojawi się już 4 września na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Autorzy gry zdecydowali się anulować projekt gry przygotowywany z myślą o PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Avalanche zajmują się jednocześnie dwoma większymi projektami – Mad Max oraz Just Cause 3. Ten pierwszy tytuł został zapowiedziany jeszcze na targach E3 w roku 2013. Od tamtej pory słuch po nim zaginął, aż do dnia dzisiejszego, kiedy to Game Informer jest źródłem sensacyjnych informacji na jego temat. Już w kwietniu Mad Max zagości na okładce magazynu, czego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Warto również wspomnieć o premierze Mad Maxa na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra zadebiutuje wcześniej, bo już 1 września, a więc w momencie, gdy na półki sklepowe trafi Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Czyżby szykowało się bardzo ciekawe starcie dwóch niezwykle interesujących gier na początku września?

Na koniec zapraszam do obejrzenia nagrania przygotowanego przez redakcję Game Informera. Dziennikarze mieli okazję wybrać się do siedziby studia Avalanche i osobiście zobaczyć, jak przebiegają prace nad grą Mad Max.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/03/03/april-cover-revealed-mad-max.aspx]

Mad Max na okładce GameInformera!
Mad Max na okładce GameInformera!

Written By
More from Patryk

Sony zapowiada kolejną aktualizację dla PlayStation 4

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat aktualizacji oprogramowania PlayStation 4....
Read More