Data premiery gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One i PC

Z okazji imprezy Star Wars Celebration ujawniono datę premiery gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

star_wars_battlefront

Star Wars Battlefront pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 17 listopada tego roku. Informacja ta pochodzi z trwającej właśnie imprezy Star Wars Celebration, na której prezentowana jest gra studia DICE. Gracze zdecydowali się na przeanalizowanie kodu źródłowego strony oficjalnej gry i odnaleźli dokładną datę premiery.

Na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać, ale w sieci tymczasem pojawił się również krótkie teaser wideo, dzięki czemu możecie zobaczyć Star Wars Battlefront w akcji. Film jest stosunkowo niskiej jakości i nie zawiera fragmentów rozgrywki.

Gameplay powinien być ujawniony na dniach, szczególnie z okazji trwającego Star Wars Celebration. Jeżeli tytuł ma pojawić się na rynku w listopadzie tego roku, a nadal praktycznie nie widzieliśmy go w akcji, to czas najwyższy na jego pełną prezentację.

Jeszcze wczoraj informowałem o zdjęciu oficjalnego plakatu Star Wars Battlefront. Wcześniej również na Instagramie twórcy prezentowali sylwetki postaci, co warto podkreślić, wspaniale opracowane. Czekamy na większą ilość materiałów wideo, gdy tylko się pojawią, natychmiastowo trafią na nasz blog o grach.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/star-wars-battlefront-releases-november.html]

Written By
More from Patryk

Albert Wesker pręży muskuły na nowym materiale z gry Resident Evil Zero HD

W sieci pojawił się materiał wideo z gry Resident Evil Zero HD...
Read More