Data premiery gry Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2016 została przesunięta. Chodzi tutaj o zmianę daty premiery Mirror’s Edge Catalyst. Nieznaczną, ale zawsze.

Przedstawiciele studia DICE odpowiedzialnego za wielce oczekiwane Mirror’s Edge Catalyst poinformowali o nieznacznej zmianie daty premiery gry na konsolach stacjonarnych oraz PC. Wcześniej superprodukcja miała pojawić się na rynku z dniem 23 lutego, ale teraz nowa data premiery to 24 maja 2016 roku.

Na oficjalnej stronie firmy DICE napisano krótki komunikat, który ma wyjaśnić sprawę przesunięcia daty premiery Mirror’s Edge Catalyst. Twórcy stawiają przed sobą trzy główne cele do realizacji:

  • zaprojektowanie ogromnego, otwartego świata gry,
  • model płynnego poruszania się po mieście,
  • rozbudowany system walki wręcz.

To właśnie z uwagi na wspomniane elementy produkcja została przesunięta w czasie. Kilka dodatkowych miesięcy ma pomóc w realizacji założonych zadań i uaktualnieniu środowiska gry o nowe elementy. Dobra i odważna decyzja, bo przecież lepiej jest poczekać te trzy miesiące na w pełni ukończone Mirror’s Edge Catalyst, aniżeli grać w grę, która została w jakiś sposób ograniczona.

Tytuł z udziałem seksownej Faith zapowiada się wyśmienicie. Jest to jedna z tych gier, na które czekam z wielką ochotą na granie i daję absolutny kredyt zaufania specjalistom ze studia DICE.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MmLoCkqC8gU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Wywiad z twórcą Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance jest grą studia Warhorse, która pojawi się na PC,...
Read More