Data premiery gry Divinity: Original Sin – Enhanced Edition, debiut pod koniec października

Wiemy już, kiedy gra Divinity: Original Sin Enhanced Edition pojawi się na półkach sklepowych. Tytuł będzie dostępny od 27 października na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wydana w zeszłym roku, dla niektórych najlepsza gra 2014, produkcja Larian Studios pojawi się w edycji Enhanced Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One już z dniem 27 października. To bardzo dobra wiadomość dla fanów długich i wymagających gier RPG, bowiem w tej kategorii Divinity: Original Sin należy do ścisłej elity.

Co ciekawe, posiadacze wersji oryginalnej na pecetach Enchanced Edition otrzymają za darmo w ramach aktualizacji. Użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli pod koniec października zakupić ten wspaniały tytuł i zagłębić się w grę na długie, długie godziny. Chyba najważniejszą nowością wprowadzaną przez ten tytuł jest możliwość kooperacji na podzielonym ekranie, bowiem poprzednio mogliśmy rozgrywać coopa tylko za pośrednictwem sieci.

Ponadto twórcy usprawnili Divinity: Original Sin od strony czysto technologicznej. Wprowadzono nowe linie dialogowe, jak również zadbano, aby kwestie pomiędzy bohaterami były odczytywane przez żywych aktorów. Divinity: Original Sin – Enhanced Edition wprowadza również zupełnie nowe questy, umiejętności dla bohaterów oraz zmiany w systemie rzemiosła. Warto również wspomnieć o zupełnie nowym stylu walki.

Gra ukazała się w zeszłym roku na komputerach osobistych. Została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów. Można powiedzieć, że przebiła kult legendarnej poprzedniczki, czyli pierwotnego Divine Divinity, które osobiście uważam za jedną z najlepszych gier RPG w historii. Larian Studios aktualnie pracują nad Original Sin 2, która ma pojawić się w roku 2016.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nb4imtel3ls” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Mirror’s Edge Catalyst już oficjalnie potwierdzone, prezentacja na E3 2015

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że gra Mirror’s Edge Catalyst zostanie zaprezentowana na...
Read More