Data premiery Game of Thrones, pierwszego odcinka zatytułowanego Iron From Ice

W sieci pojawił się oficjalny komunikat dotyczący premiery pierwszego odcinka epizodycznej przygodówki Game of Thrones od studia Telltale Games.

Gra o Tron to bardzo popularny serial emitowany na kanale HBO.
Gra o Tron to bardzo popularny serial emitowany na kanale HBO.

Producent gry Game of Thrones postanowił poinformować swoich fanów o dokładnej dacie premiery pierwszego odcinka zatytułowanego Iron From Ice. Pozycja pojawi się w sprzedaży już 3 grudnia 2014 roku. Za kilka dni na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych będziecie mogli przetestować najnowszą grę popularnego Telltale.

Game of Thrones to bardzo popularny serial przygodowy, który jest emitowany na platformie HBO. Twórcy serialu inspirowali się książką George’a R.R. Martina o tym samym tytule. Od dłuższego czasu wiadomo, iż za adaptacja projektu do świata gier stoi tym razem Telltale Games, znane przede wszystkim z łatwych i przyjemnych gier typu point’and’click. Tytuł powstaje w siedzibie producenta dość długo, został on podzielony po raz kolejny na odcinki, które trafiać będą do graczy w odstępach kilku tygodni.

Written By
More from Patryk

Tom Clancy’s The Division bez ekranów ładowania?

W sieci wreszcie pojawiły się nowe informacje na temat gry Tom Clancy’s...
Read More