Darth Maul powróci w nowej grze Red Fly z uniwersum Star Wars

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące skasowanej niegdyś gry Red Fly Studio z uniwersum Star Wars. Mroczny Darth Maul powróci i to na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W przypadku marki Star Wars możemy ten rok zaliczyć do absolutnie udanych: premiera filmu, premiera gry Star Wars Battlefront oraz zapowiedź nowego projektu z udziałem mrocznego Dartha Maula. Red Fly Studios oficjalnie potwierdzają, że planują wznowić prace nad skasowaną niegdyś grą wideo z udziałem tego mrocznego i bezwzględnego Sitha.

Dan Borath z firmy Red Fly Studios potwierdził na forum Reddit, że jego studio powróciło do tworzenia tej świetnie zapowiadającej się gry akcji. Teraz możemy spodziewać się jeszcze wyższej jakości, bowiem produkcja jest przygotowywana z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oczywiście z użyciem najnowocześniejszej technologii.

Aktualnie Red Fly Studios opracowują demo technologiczne gry, które pragną zaprezentować firmie Electronic Arts. Wersja demonstracyjna musi być niezwykle dopracowana, aby zrobić wrażenie na amerykańskim wydawcy. To od ”zielonego światła” koncernu EA zależy przyszłość tego projektu, a jak wiadomo, z funduszami i marketingiem Electronic Arts nowa gra w klimatach Star Wars ma ogromne szanse na spektakularny sukces.

Liczę na ten tytuł i ekipę Red Fly, jednocześnie wspominając nie tak dawne słowa samego Electronic Arts, że wydawnictwo potrzebuje gier akcji z perspektywy trzecioosobowej. To jak EA, dacie ”zielone światło” temu projektowi?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=oxlOoS4NmIA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/cancelled-darth-maul-game.jpg”]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Dziś debiutuje demo gry FIFA 16 na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC

Już teraz możecie pobierać wersję demonstracyjną gry FIFA 16 na PlayStation 4,...
Read More