Darmowy weekend z Xbox Live Gold i przegląd oferty Microsoftu

Od dnia dzisiejszego do niedzieli 23 marca trwać będzie otwarty weekend dla wszystkich właścicieli konsol Xbox 360. W tym okresie udostępniona będzie subskrypcja Gold, a więc możecie cieszyć się z rozgrywek online.

XboxLIVE_2013_horizontal_rgb

 

Microsoft Polska zaprasza na weekend pełen gier i rozrywki z darmowym dostępem do Xbox Live Gold. Akcja będzie trwała kilka dni, a dokładnie od godziny 13 w piątek, 21 marca, aż do niedzieli, 23 marca do północy wszyscy członkowie Xbox Live mogą bezpłatnie korzystać z gry wieloosobowej online, jak również z bogatej oferty gier, aplikacji rozrywkowych oraz specjalnych ofert i promocji, zarezerwowanych na co dzień dla posiadaczy płatnej subskrypcji Gold. Co ciekawe, dostaliśmy również informację, jakoby dodatek Onlaught w formie DLC dla gry Call of Duty: Ghost zostanie również udostępniony graczom bez dodatkowych opłat. Zarezerwujcie sobie chwilkę czasu na tytuły, które chcielibyście przetestować w trybach wieloosobowych – lepszej okazji nie będzie.

A co w tym tygodniu przygotowali spece od marketingu dla właścicieli Windows i Windows Phone? Kilka ciekawych aplikacji i gier, w tym długo oczekiwane Dark Souls II w wersji na Xboksa 360. W tym tygodniu, w szczególności, specjalną ofertą zniżkową objęci zostali członkowie Xbox Live Gold, którzy mogą liczyć na atrakcyjne ceny gier studia Rockstar, wśród nich m.in. Red Dead Redemption i L.A. Noire za 32 zł każda, oraz Max Payne 3 za niecałe 20 zł.  Przypominamy też, że do 25 marca, zakupy w sklepie Xbox Games na kwotę minimum 150 zł będą premiowane zwrotem kosztów w wysokości 15 zł.

image001

 

  • Rayman Fiesta Run – kontynuacja ciepło przyjętego przez graczy i krytyków Rayman Jungle Run.
  • McDonald’s Polska – oficjalna aplikacja sieci McDonald’s w naszym kraju. Dzięki niej będziesz na bieżąco z wszystkimi promocjami, odnajdziesz najbliższe lokale, sprawdzisz godziny otwarcia, a także skompletujesz swoje własne menu.
  • Animals – Placesprogram wspomagający ćwiczenie pamięci u dzieci. Nauka opiera się na zabawie w umieszczanie odpowiednich zwierząt na ich miejscu.
  • CloudSix for Dropboxrozbudowana choć nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej chmury Dropbox. Pozwala nam na obsługę kilku kont, udostępnianie plików, automatyczne wysłanie zdjęć, czy też tworzenie listy ulubionych folderów.
  • Animal Face to zbiór zwierzęcych twarzy, które w łatwy sposób dopasujesz do zdjęć.
  • Rabbids Big Bang – króliki to szaleni bohaterowie świata Raymana.
  • Dom Gratkanieoceniona pomoc dla wszystkich tych, którzy planują kupić bądź też wynająć mieszkanie, pokój, dom.
  • Teenage Mutant Ninja Turtles – dynamiczna gra akcji, w której możesz być jednym z nich. Poza standardowym trybem dla jednego gracza, jest też możliwość zabawy z innymi poprzez sieć, bądź też na podzielonym ekranie telewizora.
  • Dark Souls II – gra RPG od studia From Software, która oferuje wysoki poziom wyzwania i wspaniałą grafikę.

Written By
More from Patryk

Dziś premiera polskiego horroru Kholat

IMNG.PRO dziś debiutuje ze swoją nową marką o nazwie Kholat na komputerach...
Read More