Darksiders 2 dostępne w ofercie Games with Gold

Darksiders 2 od dziś jest dostępna w ofercie Games with Gold dla właściecieli konsoli Xbox 360. Gra przeznaczona jest dla subskrybentów Xbox Live Gold.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.
Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.

Games with Gold to oferta dla wszystkich graczy korzystających z Xboksa 360 oraz Xbox One. Wystarczy być aktywnym subskrybentem Xbox Live Gold, aby każdego miesiąca pobierać darmowe gry. Aktualnie firma Microsoft udostępniła grę akcji Darksiders 2 dla wszystkich właścicieli konsoli Xbox 360.

Warto być razem z Xbox Live Gold oraz konsolami Microsoftu. Firma z Redmond stara się być konkurencyjna na rynku i oferuje z poziomu Xbox Live również gry Free to Play, do których należy World of Tanks oraz Project Spark.

Jeżeli jeszcze nie graliście w tytuł Vigil Games, to radzimy się nim zainteresować. Darksiders 2 jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z pierwszej części gry. Fantastyczna podróż przez autorski konstrukt Apokalipsy Świętego Jana. Tym razem kierować będziemy jednym z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, tym najgorszym – Śmiercią. Na bohatera czekają wspaniale dopracowane lokacje utrzymane w różnych konwencjach i klimatach. Skute lodem jeziora, ruiny.

Pamiętajcie również o pełnej rozpisce Games with Gold, którą możecie sprawdzić pod tym adresem. Poniżej jeden ze zwiastunów świetnego Darksiders 2.

[dzięki – http://www.totalxbox.com/52582/features/free-xbox-games-the-best-downloadables-you-can-play-for-nothing/]

Written By
More from Patryk

Twitch przejęte przez Google za miliard dolarów!

Koncern Google wszedł w posiadanie platformy Twitch. Prawdopodobna kwota transakcji opiewa na...
Read More