Darksider 3 jest tylko kwestią czasu?

Darksiders to klimatyczna seria gier akcji, z elementami RPG, w której wcielamy się w potężnych wojowników. Seria przeszła w posiadanie firmy Nordic Games, która to jest żywo zainteresowana kontynuacją marki.

W grach z serii Darksiders wcielaliśmy się jak dotąd w postać Wojny oraz Śmierci.
W grach z serii Darksiders wcielaliśmy się jak dotąd w postać Wojny oraz Śmierci.

Trzecia gra z serii Darksiders jest najprawdopodobniej w fazie wczesnej produkcji. Taką informacją podzielił się z nami były pracownik studia Vigil Games, który otwarcie przyznaje, że gra nie umarła i ma się całkiem nieźle. Po rozpadzie giganta THQ poszczególne marki zostały przejęte przez wielu innych wydawców. Darksiders zostało kupione przez firmę Nordic Games, która to jest żywo zainteresowana kontynuacją serii. Jego wpis jest o tyle intrygujący, iż zapowiada on w nim rychłą zapowiedź Darksiders 3, która ma nastąpić wkrótce. Nowy wydawca jest w pełni zaangażowany w prace nad trzecią częścią cyklu, co potwierdzają poniższe słowa:

”Darksiders nie umarło! Nowy właściciel marki, Nordic Games żywo zainteresowane jest, oraz zaangażowane w kontynuację tej serii. To wszystko, co na ten temat mogę Wam powiedzieć. Na szczęście, już niebawem będziemy mieli dla Was naprawdę ekscytujące wiadomości.” – Joe Madureira

Pamiętajmy że Nordic Games w ostatnim okresie zdołało wypuścić na rynek ciekawą kolekcję Darksiders, która to była zestawem obu wcześniej wydanych części oraz dodatkami do tychże. Miejmy nadzieję, ze Czterej Jeźdźcy Apokalipsy już wkrótce powrócą. Ciekawi mnie tylko w jakiej formie, czy na konsole nowej generacji, a może zasili bibliotekę wysłużonych konsol?

[dzięki – Videogamer]

Written By
More from Patryk

Nowy, świetnie prezentujący się materiał z Quantum Break

Ekskluzywny dla Xbox One Quantum Break został zaprezentowany na nowym materiale wideo....
Read More