Dark Souls III – wyciekły pierwsze screeny z gry

Dark Souls III prędzej, czy później musiało stać się faktem. Na kilka dni przed targami E3 2015 wyciekły informacje na temat gry From Software.

Najnowsze plotki o grze Dark Souls III brzmią bardzo wiarygodnie. Redakcja The Know (YouTube) jest źródłem wielu ciekawych nowinek na temat trzeciej części serii gier RPG od From Software. Czego możemy spodziewać się po nowym Dark Souls?

dark souls banner

Zdaniem The Know gra Dark Souls III ma pojawić się tylko na konsolach nowej generacji oraz PC. Głównym założeniem rozgrywki ma być kooperacja dla czterech osób.

Gracze na wstępie otrzymają dostęp do aż 10 klas postaci. Gameplay z gry ma być urozmaicony i rozbudowany względem poprzednich odsłon serii. Na przestrzeni rozgrywki otrzymamy 45 nowych przeciwników oraz 15 bossów.

Co ciekawe, The Know podaje, że w Dark Souls III ma być łącznie aż 60 minut scenek przerywnikowych, a sam świat gry składał się będzie z 12 wielkich lokacji.

W poniższym materiale wspomniano o sposobach łączenia się z innymi graczami za pomocą internetu (ceremonie poświęcenia) oraz mechanice Heat Up (losowe dobieranie bossów). Z pewnością oficjalnej zapowiedzi gry doczekamy się na E3 2015.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/rumor-dark-souls-iii-first-details.html]


[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]
Written By
More from Patryk

Kolejny, brutalny gameplay z gry Mortal Kombat X

W sieci udostępniono kolejne nagrania wideo z gry Mortal Kombat X. Tytuł...
Read More