Dark Souls II – zwiastun premierowy i przegląd recenzji

Dark Souls II to gra RPG, która wydana zostanie na platformach PlayStation 3, Xboksie 360 i komputerach osobistych już 14 marca. Na terenie Polski wydawnictwem zajmuje się firma Cenega, która opublikowała świeży zwiastun.

dark-souls-2-banner

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun premierowy gry RPG od studia From Software. Dark Souls II otrzymało trailer z polskimi napisami, który klimatycznie wprowadza nas w mroczną historię gry. Na terenie naszego kraju wydawnictwem zajmuje się firma Cenega.  Za produkcję gry odpowiadają ci sami ludzie, którzy nie zamierzają oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwują nam kolejną grę z wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Gra trafi na półki sklepowe już 14 marca. 

W sieci pojawiły się również pierwsze zagraniczne recenzje gry. Dark Souls II wypada świetnie, zbierając niemalże maksymalne oceny. Zagraniczni recenzenci cenią sobie zaangażowanie From Software w wymagający poziom trudności, jaki pozostał niezmieniony od czasu poprzednich odsłon gry. Twórcy zdołali podreperować spadający framerate, dopracować animację bohatera, jak również nakreślić niemniej ciekawe lokacje. Poniżej możecie rzucić okiem na listę recenzji i wspomniany zwiastun promocyjny. Jesteście gotowi na powrót do przeklętego królestwa?

IGN 9/10
GameSpot 9/10
Polygon 9/10
Game Informer 9.75/10
Eurogamer 9/10
Destrucdtoid 9/10
USGamer 5/5
OXM 8/10
The Escapist 4.5/5
Hardcore Gamer 4.5/5
Game Revolution 4.5/5
EGM 8.5/10
Official Xbox Magazine – 8/10
NowGamer 9/10
GamesRadar 4.5/5
AusGamers 9.6/10
Rev3Games 4/5
PlayStation LifeStyle 8.5/10

Written By
More from Patryk

Fallout 4 odtworzone w grze Grand Theft Auto 5

Wszyscy zgodnie czekają na premierę gry Fallout 4. Bethesda po swojemu prowadzi...
Read More