Dark Souls II: Scholar of the First Sin w wersjach na PS3, PS4 oraz PC

Redakcja IGN przygotowała bardzo ciekawe porównanie grafiki w grze Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin w wersji na PlayStation 4 dorzuca nowe efekty graficzne – oświetlenie, cieniowanie, ale również podbija oprawę graficzną do poziomu 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Dziennikarze serwisu IGN postanowili zestawić ze sobą trzy różne wersje gry – PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC. Jak myślicie, która wygląda najlepiej?

From Software odwaliło kawał dobrej roboty przy optymalizacji swojej superprodukcji. Dark Souls II w wersji na PlayStation 4 wygląda zdecydowanie najlepiej, śmiga w jakości 60 klatek na sekundę i jest niezwykle ostre. Edycja na PlayStation 3, choć również źle nie wygląda, jest jednak najuboższą edycją w tym zestawieniu. Oczywiście na komputerach osobistych tytuł ten również wygląda bardzo solidnie.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin pojawi się na PlayStation 3 już 3 kwietnia. Należy również pamiętać o grze Bloodborne, która swoim blaskiem może przyćmić odświeżoną wersję drugiej odsłony Dark Souls na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/dark-souls-ii-scholar-of-first-sin-runs.html]

Written By
More from Patryk

Nowe gry w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One

Microsoft dziś podał listę gier, które wprowadzi na Xbox One w ramach...
Read More