Dark Souls II: Scholar of the First Sin działa w rozdzielczości 1080p

Dark Souls II: Scholar of the First Sin będzie działało w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę na konsoli PlayStation 4.

Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.
Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat gry Dark Souls II: Scholars of the First Sin, która pojawi się na PlayStation 4. Odświeżona wersja klasycznego już Dark Souls II w wersji na PlayStation 4 ma działać w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

Zmiany wprowadzone przez From Software nie zakończą się tylko i wyłącznie na wprowadzeniu nowej rozdzielczości oraz jakości animacji. Autorzy koncentrują się ponadto nad oświetleniem, cieniowaniem, jak również nowymi filtrami.

Co więcej, zmiany zostaną wprowadzone również do samej rozgrywki. Gracze którzy ukończyli Dark Souls II po odpaleniu Dark Souls II: Scholars of the First Sin od razu zobaczą różnicę, bowiem przedmioty są porozstawiane w innych miejscach, przeciwnicy również znajdują się gdzie indziej. Autorzy ze studia From Software wprowadzili również kilka kosmetycznych zmian do uzbrojenia, mianowicie bronie będą się szybciej niszczyć, ale również wiele z nich zostanie specjalnie ulepszonych.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin pojawi się na PlayStation 4 już 3 kwietnia. Dodatkowo gracze mogą liczyć na to, że w skład zestawu wejdą trzy opublikowane dodatki do oryginalnego Dark Souls II.

[dzięki – http://blog.eu.playstation.com/2015/02/05/dark-souls-ii-scholar-first-sin-plays-ps4/?emcid=social_20150205_39993996&adbid=563381904930390018&adbpl=tw&adbpr=36969785]

Written By
More from Patryk

A gdyby tak Fallout 4 było grą w stylu pierwszych odsłon serii?

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe ujęcia z teoretycznej wersji gry Fallout...
Read More