Dark Souls II – opublikowano prolog do gry w formie wideo

From Software opublikowało w sieci nowe materiały wideo z gry RPG Dark Souls II. Tytuł trafi na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360 już 13 marca, a gracze komputerowi 25 kwietnia.

dark-souls-2-banner

From Software już wcześniej informowało graczy, że edycja na komputery osobiste może się opóźnić. Teraz poznaliśmy konkretną datę premiery na komputery osobiste. Mowa tutaj o 25 kwietnia. W sieci pojawiły się już nawet Edycje Kolekcjonerskią gry, której trailer możecie obejrzeć poniżej, wraz ze wstępem do rozgrywki właściwej. Oba materiały wideo zostały opublikowane w bardzo wysokiej jakości, co tylko potęguje emocje związane z grą. 

Co ciekawe, twórcy zapowiedzieli szereg zmian,  na które mogą liczyć wszyscy Ci, którzy zdecydują się na wersję PC. Do największych zalet należeć będzie wysoka rozdzielczość, jak również podniesiona jakość framerate’u. Na szczycie zmian dotyczących komputerowej edycji Dark Souls II znajduje się dopracowany system sterowania. Twórcy wypracowali świetny system rozgrywki opierający się o myszkę i klawiaturę. Konsolowi gracze nie powinni czuć się mniej doceniani, ponieważ każdy z Was, kto sięgnie po edycję przedpremierową otrzyma wiele dodatków, między innymi Black Armour Weapon Set, oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, lub też oficjalny artbook. 

Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianymi materiałami wideo z gry. Pierwszy to prezentacja edycji kolekcjonerskiej, a na drugim możecie obejrzeć wstęp do gry.

Written By
More from Patryk

Gamescom 210 – nowe materiały wideo z The Order: 1886

W trakcie konferencji firmy Sony na targach gamescom 2014 zaprezentowano nowe materiały...
Read More