Dark Souls II – nowy film od społeczności fanów

Dark Souls II to gra RPG studia From Software, która trafiła na PlayStation 3 i Xboksa 360. W promocję gry zaangażowała się również krajowa scena, która zdołała nagrać amatorski film ”Argus z Astory”.

dark-souls-2-banner

Polska społeczność zebrana wokół marki Dark Souls przygotowała dla graczy miłą niespodziankę. Społeczność graczy opublikowała dziś kolejny film amatorski nawiązujący bezpośrednio do dzieła From Software. Mowa tutaj o ”Argusie z Astory”, czyli serii filmików, w których w role postaci z gier wcielają się prawdziwi aktorzy. Głównym bohaterem jest Argus, pochodzący z jednej z najstarszych szlacheckich rodzin Astory. Gdy tylko pojawił się u niego Mroczny Znak i stał się nieumarłym, nie czekając na reakcję najbliższych, sam dobrowolnie udał się na wygnanie. Wędrując po świecie trafił w końcu do Lordran, gdzie udało mu się dotrzeć do Anor Londo. Tam usłyszał głos Gwyndolina i jego wędrówka wreszcie się zakończyła.  Teraz jego jedynym celem jest oczyszczenie świata ze wszystkich grzeszników. Całkiem ciekawe, nieprawdaż? Filmik możecie obejrzeć poniżej.

W sieci pojawiły się również pierwsze zagraniczne recenzje gryDark Souls II wypada świetnie, zbierając niemalże maksymalne oceny. Zagraniczni recenzenci cenią sobie zaangażowanie From Software w wymagający poziom trudności, jaki pozostał niezmieniony od czasu poprzednich odsłon gry. Twórcy zdołali podreperować spadający framerate, dopracować animację bohatera, jak również nakreślić niemniej ciekawe lokacje. W tym przypadku recenzje nie zostały rozstrzelone, a większość not sięga 9/10, lub też 4,5/5. Bardzo poczytny serwis Kotaku wystawił przysłowiowe ”Tak”, a więc możecie spodziewać się gry na najwyższym poziomie. Nasza recenzja już wkrótce!

Written By
More from Patryk

The Walking Dead – wiemy kiedy i za ile gra trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry The Walking Dead...
Read More