Dark Souls II na konsole już w sprzedaży, rzućcie okiem na przegląd ocen gry

Dark Souls II to gra RPG studia From Software, która stawia przed przede wszystkim na wysoki poziom trudności, efektowne starca bronią białą i wspaniałą grafikę. Gra jest już dostępna na konsolach PlayStation 3 i Xboksa 360.

dark-souls-2-banner

 

Dark Souls II to długo oczekiwana kontynuacja Dark Souls, przeboju z 2011 roku – tytułu, który zachwycił graczy jednym z najtrudniejszych i najbardziej satysfakcjonujących doznań w historii gier wideo. W drugiej części gry na podróżujących graczy czyhają sadystyczni wrogowie i podli bossowie rozsiani po zdewastowanym świecie, gdzie każdy krok to walka o przetrwanie. Tylko zahartowani w boju, silni duchem i wystarczająco przebiegli gracze sprostają przygodzie w świecie gry Dark Souls II i osiągną wieczną chwałę. Wytrwałość jest kluczem do osiągnięcia zwycięstwa w walce z nieustępliwymi i krwiożerczymi wrogami, a także z piekielnym otoczeniem, które czeka na śmiałków na tej żmudnej wyprawie.

Druga odsłona serii przenosi graczy do ponurego świata pełnego przygód i niebezpieczeństw, dzięki czemu poznamy co kryje się za cierpieniem i bólem, które ogarniają świat. Tokijscy twórcy gry z firmy FromSoftware zdecydowali wzbogacić wizualne doświadczenia graczy poprzez ulepszone animacje i dynamiczne oświetlenie, zachowując jednocześnie kluczowe elementy Dark Souls II, takie jak wymagający charakter rozgrywki i emocje dostarczane z każdym ciężko wywalczonym zwycięstwem.

„FromSoftware naprawdę przeszli samych siebie aby uczynić Dark Souls II prawowitym spadkobiercą Dark Souls, co było nie lada wyzwaniem”, powiedział Mathieu Piau, Dyrektor Marketingu na terytorium EMEA w Namco Bandai Games Europe. „Żadna inna gra nie może konkurować z marką Dark Souls, jeśli chodzi o dostarczanie głębokiego, a jednocześnie radosnego doświadczenia! Jako jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Dark Souls II obiecuje niezwykle satysfakcjonującą przygodę dla tych, którzy gotowi są pokonać śmierć.”

Dark Souls II spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem krytyków na całym świecie. Poniżej kilka ocen z polskich mediów branżowych:

  • CD-Action 10/10
  • Gamezilla.pl 10/10
  • Gry.wp.pl 5/5
  • Gry-Online.pl 9.5/10
  • PPE.pl 9/10
  • PSSite.com 9/10
  • Eurogamer.pl 9/10
Written By
More from Patryk

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution 4 pojawi się w Europie w...
Read More