Dark Souls II – kolejny fascynujący trailer

Nie zapominajcie o najtrudniejszej grze, jaka już niebawem będzie dostępna na rynku. From Software, twórcy świetnego Dark Souls II publikują najnowszy zwiastun swojego RPG. Czy jesteście gotowi na powrót do przeklętego królestwa?

dark-souls-2-banner

Na oficjalnym kanale PlayStation publikowane są najświeższe materiały z gier zmierzających na tą platformę. Wczoraj wieczorem umieszczono tam zapiski z Dark Souls II w formie nowego, fascynującego zwiastuna. Jest to kompilacja scenek FMV z silnikiem z gry. Jeżeli jeszcze ktoś uważa, że poziom trudności w grze i klimat zostały obniżone, to powinien jak najszybciej rzucić okiem na poniższe materiały.

Za produkcję gry odpowiada to samo studio, From Software, które nie zamierza oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwuje nam kolejną grę, o wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku. Jak się jednak okazuje, rozgrywki wieloosobowe wprowadzą kilka ciekawych patentów, wpływających na końcowy odbiór projektu.

Written By
More from Patryk

Dawid Podsiadło przygotował teledysk do gry Dying Light

Muzyk Dawid Podsiadło przygotował teledyski do gry wideo Dying Light, który już...
Read More