Dark Souls II – kolejny fascynujący trailer

Nie zapominajcie o najtrudniejszej grze, jaka już niebawem będzie dostępna na rynku. From Software, twórcy świetnego Dark Souls II publikują najnowszy zwiastun swojego RPG. Czy jesteście gotowi na powrót do przeklętego królestwa?

dark-souls-2-banner

Na oficjalnym kanale PlayStation publikowane są najświeższe materiały z gier zmierzających na tą platformę. Wczoraj wieczorem umieszczono tam zapiski z Dark Souls II w formie nowego, fascynującego zwiastuna. Jest to kompilacja scenek FMV z silnikiem z gry. Jeżeli jeszcze ktoś uważa, że poziom trudności w grze i klimat zostały obniżone, to powinien jak najszybciej rzucić okiem na poniższe materiały.

Za produkcję gry odpowiada to samo studio, From Software, które nie zamierza oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwuje nam kolejną grę, o wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku. Jak się jednak okazuje, rozgrywki wieloosobowe wprowadzą kilka ciekawych patentów, wpływających na końcowy odbiór projektu.

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zapowiedź gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra wideo studia CD Projekt RED, która...
Read More