Dark Souls 3 z okładką i piękną galerią screenów

Dark Souls 3 to wielka zapowiedź, która została oficjalnie ujawniona na wczorajsze konferencji Sony podczas E3 2015. Wczoraj był trailer, dziś świetna galeria i okładki gry.

Firma From Software zdecydowała się opublikować kolejną galerię z gry Dark Souls 3, tym razem zawierającą również oficjalne okładki na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Dark Souls w swoim stylu, czyli jest mroczne, tajemnicze i wieje grozą. Trzecia część serii nie będzie ”ugrzecznionym” RPG, ale pełnoprawną kontynuacją trendów zapoczątkowanych w poprzednich grach z tej serii.

Już pierwsze lokacje potwierdzają, że otrzymamy ciężki i mroczny klimat, w którym gracze będą mogli współpracować. Warto podkreślić, że Dark Souls 3 ma koncentrować się na rozgrywkach w kooperacji dla czterech graczy. Sama kooperacja nie jest nowością, ale w Dark Souls 3 temat zostanie rozwinięty.

Czekamy na dalsze informacje na temat Dark Souls 3 od From Software. Tymczasem pozostawiam Was z najnowszą galerią zdjęć i grafik koncepcyjnych. Okładki powinny Wam się spodobać, czyż nie?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/16/dark-souls-iii-gets-screenshots-and-artwork-aplenty-official-box-art/]

Written By
More from Patryk

Drugi dzień Wiosnobrania w muve digital

Muve ogłasza drugi dzień oferty Wiosnobranie. Dzisiaj możecie wyrwać takie hity jak...
Read More