Dark Souls 2 w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One

Firma Namco Banadi przygotowała bardzo dobrą wiadomość dla fanów gier ze stajni From Software. Odświeżona wersja Dark Souls 2 w przyszłym roku pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.
Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.

Dark Souls 2 to jeden z najważniejszych tytułów, które w ostatnich latach pojawiły się na rynku. Gra wprowadziła zupełnie nowy schemat do gatunku RPG, który opiera się na bardzo wysokim poziomie trudności, świetnym systemie walki oraz oprawie graficznej. Tytuł ma pojawić się również na PlayStation 4 oraz Xbox One, tak decyzję podjął wydawca w postaci Namco Bandai.

W przypadku nowych wersji otrzymamy znacząco usprawnioną oprawę graficzną. Odświeżona wersja gry ma wykorzystywać dobrodziejstwa, jakie niesie za sobą DirectX 11. Można więc stwierdzić, że gracze otrzymają podobną jakość na konsolach nowej generacji jak ta, którą mogli podziwiać na komputerach osobistych.

Dark Souls 2 zostanie wydane na rynek wraz z trzema opublikowanymi dodatkami, czyli Crown of the Sunken King, Crown of the Ivory King, jak również Crown of the Old Iron King. Nowa wersja będzie wyposażona w dodatkowe zadania poboczne, nowych bohaterów pobocznych oraz usprawnioną rozgrywkę.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/11/25/dark-souls-2-ps4-xbox-one-release-date-scholar-of-the-first-sin/]

Majula w odświeżonej wersji prezentuje się wybitnie.
Majula w odświeżonej wersji prezentuje się wybitnie.

Written By
More from Patryk

Need for Speed będzie dostępne w ramach oferty EA Access

Trial gry Need for Speed zostanie udostępniony wszystkim subskrybentom usługi EA Access...
Read More